středa 14. října 2009

So. Kroučová - SK Senomaty B 2:3 (1:1)

Hráno  v nedeli 18.10. 2009
Sice se to moc nezdá....ale po mnoha kolech (naposledy s Janovem - v neděli 30.8.2009 - tzn. cca po 7 týdnech) mohl Pepa Myš Lahvička předkřikovat...cigi caga....cigi caga.... - docela dobrý pocit...možná, že by stálo za to, si to zase někdy zopakovat....

Podařilo se nám vyhrát na hřišti v Kroučové, ač jsme dohrávali o deseti hráčich.
Jelikož bylo v rodných Trychtýřovicích posvícení, řada hráčů se dostavila v takovém podivném stavu...nerad jmenuji, ale rád bych pro dnešek zmínil zejména dva postranní beky, kteří se rozehráli až ke konci druhého poločasu (abych jim nekřivdil...možná i třeba v půlce nehráli špatně...).

Utkání nezačalo pro změnu pro nás dobře...Pavel Liprt (st.) nepřesně rozehrál - pokud se nepletu cca v páte minutě a prohrávali jsme 1:0. Po nějaké době a centru Myšáka...dorazil míč na přední tyč a Mivan se krásně trefil - 1:1. Za tohoto stavu jsme i dohráli poločas. V kabině jsme si řekli, že je to hratelný a že by bylo fajn pokud by se podařilo vyhrát. Ze hřiště šel Pavel Liprt, St. - nahradil ho Mr. Smejkal.

Celý zápas hrál ve skvělé formě Pepa Myš Lahvička (dovolil si celkem dost věcí) a po dlouhé době se dařilo Synovi Horákovi, který byl celkem dost nebezpečný a vůbec to nevypadalo, že byl v noci v nádražní ulici - nebo kam to chodí... V druhé části druhého poločasu po vyloučení Jáři Bus Vodrážky (říkal panu rozhodčímu, že ho má moc rád a že by s ním rád zašel na dvě..), hrál s velkým přehledem Pavel Lipert, Ml., který zaskočil na stoperu a i díky jeho výkonu se nám podařilo udržet výsledek a vyhrát.

Samostatnou kapitolou utkání byl pan rozhodčí Petr Sedláček z Lán. Objektivně musím konstatovat, že dělal chyby na obě strany, ačkoliv na naší jich bylo "samozřejmě" více.
Tak co vše dělal:
- otáčel nesmyslně rohy/auty.
- otáčel fauly
- za "stejný" zákrok dostal jeden tým žlutou kartu a druhý nic..
- pokud se k výkonu rozhodčího vyjadřuje hostující hráč obdrží červenou...pokud domácí rozhodčí odvětí, že se nevyjadřoval k němu...
- no a mnoho dalších...

no co...Kroučová - Senomaty - 2:3

Dobrou...

Branky: Janek Robert, Husák Jan - Palkoska Milan 2, Lahvička Josef; ŽK: Bechynský Ondřej - Lahvička Josef, Smékal Luboš, Kochleffl Petr, Vodrážka Jiří; ČK: 0 - Vodrážka Jiří

Díky výhře jsme se rázem katapultovali do "středu" tabulky:

Text před zápasem:
Pristi zapas sehrajeme v Kroucove. Snad vyhrajeme. Domaci v minulem kole prohrali na Lanech 3/2.