neděle 4. dubna 2010

So. Janov - SK Senomaty B 4:1 (1:0)

Hráno v neděli 04.04.2010 v 16:30.

Jelikož souběžně s námi hrál A tým, zůstali doma někteří hráči z B týmu, takže jsme do Janova dorazili ve 12ti lidech...na krásné, útulném hřišti v Janově jsme odehráli druhé soutěžní utkání. Několik prvních slov není tak úplně pravdivých...hřiště bylo hrozné, malé, hrbolaté...domáci hráli tak jak jde na tomto hřišti hrát...dlouhé odkopy od brány na vysunuté útočníky (no a celkem jim to vyšlo)...My jsme se jako vždy snažili o kombinační hru, která nám tak nějak moc nešla...Do poločasu jsme se více méně rozkoukávali jak vlastně na daném hřišti máme hrát...a když už to vypadalo, že bychom věděli jak na věc dostali jsme branku do kabiny...tzn. poločas jsme prohráli 1:0. V závěru poločasu došlo ke srážce utočníka domácích a Broni z Houstonu...Domácí hráč odkulhal za postraní čáru a Ten druhý dostal žlutou kartu.

O přestávce jsme trochu hnuli s rozestavěním a nevím zda to bylo tím, ale ve 40 vteřině jsme vstřelili vyrovnávací branku a rázem jsme měli více ze hry, domácí nevěděli kam dřív skočit...bohužel jsme neproměnili žádnou šanci (kterých bylo celkem dost) a když se po chvilce dostali domácí do útočné akce a  co čert nechtěl vstřelili druhou branku 2:1. To ale zatím moc nevadilo, protože jsme měli více ze hry a vypadalo to na bezproblémové vítězství...z ojedinělého protiútoku se domácí dostávali do pokutového uzemí, Otec Horák odkopával míč a při dopadu zpět na zem pod ním stál hráč a často chybující rozhodčí Linc Zbyněk ze Skřivaně, který nás musí mít opravdu rád...(minimálně se mu povedl náš zápas s Hořesedly) zapískal k udivu i samotného hráče pokutový kop...nic nebyl platný náš křik...trval si na svém..a bylo 3:1...poté jsme si ještě vytvořili několik celkem dost velkých šancí, ale neproměnili...a tak jsme dostali na 4:1. V závěru, kdy už jsme hráli vabank můžeme poděkovat golmanovi za řadu skvělých zákroků...v jednom případě si mazácky pomohl Dan, kdy už vypadalo, že míč skončí za brankovou čarou, on v klidu nakopl míč o břevno a ten se odrazil mimo...celkem hezký...

V závěru dostal žlutou kartu Pavel Liprt, když říkal panu Zbyňkovi ze Skřivaně, jak je šikovný rozhodčí a jak jsme rádi, že nás píská...Pavel bohužel zapomněl, že se nemůžeme vyjadřovat k výkonu rozhodčího...

Branky: Ubl Tomáš 2, Tichý Julius, Dušek Vladimír - Kotek Luboš; ŽK: 0 - Lajbl Bronislav, Liprt Pavel, ml.

Doufejme, že příště to bude lepší...

Dobrou...

Text před utkáním:
Rozhodčím utkání bude pan Linc Zbyněk ze Skřivaně...

Na podzim jsem vyhráli 3:1 brankami Syna Horáka 2x, Pepy Myše Lahvičky...
Janov je po minulém kole na třetím místě s 25 body. My jsme klesli na 7 místo...Snad se bude dařit lépe než minulý týden.