úterý 4. května 2010

SK Senomaty B - SK Lány B 1:3 (1:0)

Hráno v neděli 09.05.2010 od 10:00...

Bylo krásné nedělní odpoledne a my jsme nastoupili k dalšímu zápasu. Posílil nás Bob, který jako jediný vstřelil i jedinou naši branku, nutno dodat, že jich mohl dát vícero...První poločas jsme hráli lépe a hosté se dostali jen do několika šancí, které golman s přehledem zneškodnil.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s optimismem, že bychom mohli soupeře přehrát...Bohužel se tak nestalo...Už nevím v jakém pořadí, ale Broňa z Houstonu neuhlídal svého hráče, který po rohu naskočil na nůžky a ukázkovou brankou vymetl levý roh naší branky. Pak Dan na lajně nezvedl jasný ofsajd (neb se zřejmě kochal kvalitou naší hry) a dva hráči šli na našeho golmana. Třetí gól už ani nevím jak padl...Bohužel se v tomto zápase hrálo, jak sportovní komentátoři rádi říkají o 6 bodů..a my je nechali odvést k panu prezidentovi do Lán...tak snad příští týden s Rynholcem na Rudě...

Jsme třetí od konce...

Dobrou...

Branky: Trešl Robert - Čapek Josef, Hladký Kamil, Putík Michal; Rozhodčí: Titlbach Marek; ŽK: Lajbl Bronislav, Červený Michal, Kochleffl Petr, Liprt Pavel, Kotek Luboš - Matějka Jakub, Vejrážka Ondřej

Text před utkáním...
Rozhodčím utkání bude pan Titlbach Marek z Rakovníka.

Na podzim jsem prohráli v Lánech 5:3 po poločase 3:2.

Lány jsou po 19. kolech předpředposlední s 22 body, v minulém kole prohráli doma se Srbčí 1:2 (0:1). A tři jejich hráči dostali červenou kartu (Putík Roman, Piontek Lukáš, Kosár Tibor). My jsme klesli na 11. místo.