úterý 5. května 2009

SK Senomaty B - So. Lodenice 4:1 (2:0)

Hráno v neděli 10.5. 2009
Od trenéra (treochu upraveno)
Vyhráli jsme 4 : 1. Góly: na 1:0 Páša Liprt st. z pentle, kterou vyrobil Luboš Kotek, na 2:0 vysunul Lahva Páťu Kochleffla a ten šel sám na kasu a zavěsil, to bylo do poločasu vše.
Do druhé půle nastoupil Mr. Arnold Karnold, místo Liprta a za chvíli zavěsil z úhlu pod břevno - 3:0, dále jsem vystřídal Cáfu (Studenta) a nastoupil Dan a stopera Vodrážku nahradil Kodeš, po faulu Fronka, rozehráli hoste trestný kop, centr našel hlavu jejich útočníka a bylo to 3:1, asi 5 minut před koncem se prokličkoval Lahva a z malého vápna nedal golmanovi šanci - 4:1. Mimo to jsme neproměnili několik šancí, kdy nám stál v cestě jen hostující brankář (Palkoska, Karnold, Richtr atd.), využít polovinu těchto příležitostí odjeli by hosté nejméně s 8. góly.

Shrnutí:
A3A2207 SK Senomaty B So. Lodenice 4:1 (2:0) 30
Branky: Liprt Pavel, Lahvička Josef, Karnold Martin, Kochleffl Patrik - Svéchota Jakub; Rozhodčí: Schoř František; ŽK: Kotek Luboš - Náprstek Ladislav, Hurt Jiří

Po minulém úspěchu, opět pár fotek od Radky Bezstarostové:

text před zápasem

V neděli 10.5. 2009 si zase po nějaké době zahrajeme na domácím hřišti. Soupeře z Loděnice jsme na podzim porazili hokejovým výsledkem 3:8.

Na podzim
A3A0707 So. Lodenice SK Senomaty B 3:8 (2:5)
Diváků: 10
Branky: Pavlíček Miroslav 2, Tóth Jan - Vála Václav 3, Richter Zdeněk 2, Palkoska Milan, Polánek Matěj, Česák Michal; Rozhodčí: Švácha Josef; ŽK: Tóth Jan - Ropek Daniel