pondělí 25. října 2010

SK senomaty "B": SK Senomaty B - TJ Čistá 1:5 (1: 3)

"Hráno v neděli 24.10.2010 od 10:00
Branky: Mácha Luboš - Bedenk Pavel, Votroubek Roman, Kašpar Petr, Blecha Filip, Jopa Lukáš; Rozhodčí: Titlbach Marek.
Naše sestava byla následující:
Krob, Vdrážka, Kochleffl Petr, Laňka, Palkoska, Cafourek, Karnold, Lahvička, Mácha, Ropek (Kodeš), Liprt st.

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, i když v prvním poločase jsme byli výrazně aktivnější. Kdybychom měli více štěsstí v zakončení, mohli jsme soupeře bez problémů přehrát a zajistit si nějaký ten bodový zisk. Bohužel se tak ale nestalo - největší paliči šancí Karnold a Mácha, kterému se přece jen povedlo se prosadit, nevyužili možnosti dostat Čistou na lopatky a dohrát zápas pod naší taktovkou. Obrana hrála ,,ofsajd systém'' což se nám pěkně vymstilo, neboť každý únik na naši bránu pan Cafourek, který mával velmi profesionálně, posoudit jako ofsajd nemohl. 1:3 byl stav utkání po první půli.
O přestávce trenér Míra hráče varoval, aby svou taktiku změnili, ale nestalo se tak. Hned v úvodu druhého poločasu jsme dostali na 1:4 a už jsme se do zápasu vrátit nedokázali.
Je to velká škoda, fotbal jsme hrát nezapomněli, ale chybí nám přesnost v nahrávce a pořád jsme neprolomili tu smůlu v zakončení.
Snad to příště bude lepší...
Nyní jsme na 11. místě s 8 body. V příštím kole na náš čeká Rynholec B, který je s 11 body na 9. místě.